57.056.10 RIDER - Jakne softshell me kapelë

S M L XL XXL 3XL
Stoku 48 22 537 579 421 99


Informatat themelore

Kodi 57.056.10-S
Model RIDER
Përshkrimi Jakne softshell me kapelë, pranga elastike me rregullues të kapakut, dy xhepa përpara me zinxhir dhe një xhep në gjoks, të gjitha zinxhirët janë të papërshkueshëm nga uji, vrima e gishtit të madh në mëngë, ana e pasme më e gjatë se e përparme
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 20/1
Pesha neto 0.41 kg
Materiali Softshell, Poliester
Shtypi Sito shtyp
Performanca I përshkueshëm nga avulli, Membrana TPU, I papërshkueshëm nga uji
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605040020869

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.355 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 9.50 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme