57.083.10 RINO HOODY - Xhaketë me kapuç

S M L XL XXL 3XL
Stoku 59 240 439 437 219 60
Mbërritja 20
26.07.24.
20
26.07.24.
20
26.07.24.
20
26.07.24.


Informatat themelore

Kodi 57.083.10-S
Model RINO HOODY
Përshkrimi Xhaketë me mbushje të lehtë me dy xhepa përpara me zinxhir, prerje elastike rreth mëngëve, kapuçit dhe pjesës së poshtme.
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Pesha neto 0.52 kg
Kolekcija RINO
Shtypi Qepje
Barcodi 8605040095515

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.435 x 0.49 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 11.72 kg
Vëllimi I kutisë 0.13 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme