57.085.10 RINO JACKET - Xhaketë me pak mbushje

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 0 0 0
Mbërritja 60
29.06.24.
200
29.06.24.
360
29.06.24.
360
29.06.24.
180
29.06.24.
20
05.07.24.
40
29.06.24.


Informatat themelore

Kodi 57.085.10-S
Model RINO JACKET
Përshkrimi Xhaketë me mbushje të lehtë me dy xhepa përpara me zinxhir, prerje elastike rreth mëngëve, kapuçit dhe pjesës së poshtme.
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Kolekcija RINO
Shtypi Qepje
Barcodi 8605040032053

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme