Promobox > Modele > Tekstil > Jakne > Jakne dimri dhe shiu > RINO JACKET WOMEN

57.086.10 RINO JACKET WOMEN - Xhaketë për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 0 0 0 0
Mbërritja 100
05.07.24.
160
05.07.24.
120
05.07.24.
80
05.07.24.
60
05.07.24.


Informatat themelore

Kodi 57.086.10-S
Model RINO JACKET WOMEN
Përshkrimi Xhaketë për femra me përshtatje të rregulluar, mbushje të lehtë, dy xhepa përpara me zinxhir dhe prerje elastike rreth mëngëve, kapuçit dhe pjesës së poshtme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Materiali Najloni
Kolekcija RINO
Shtypi Qepje
Barcodi 8605040073933

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme