57.081.10 RINO VEST - Jelek

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 0 0 0
Mbërritja 80
24.08.24.
280
24.08.24.
560
24.08.24.
560
24.08.24.
260
24.08.24.
60
24.08.24.


Informatat themelore

Kodi 57.081.10-S
Model RINO VEST
Përshkrimi Jelek me mbushje te lehte, me tegela, dy xhepa perpara, tubacion elastik rreth shpatullave, kapuç dhe xhepa
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Kolekcija RINO
Shtypi Qepje
Barcodi 8605040030219

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000