57.082.10 RINO VEST WOMEN - Jelek me pak mbushje

S M L XL XXL
Stoku 0 0 0 0 0
Mbërritja 100
20.07.24.
150
20.07.24.
120
20.07.24.
70
20.07.24.
50
20.07.24.


Informatat themelore

Kodi 57.082.10-S
Model RINO VEST WOMEN
Përshkrimi Jelek femrash me mbushje të lehtë, pak i qepur, i mbushur me tegela, dy xhepa përpara, tuba elastik rreth shpatullave, kapuç dhe xhepa
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 20/1
Kolekcija RINO
Shtypi Qepje
Barcodi 8605040076675

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0 x 0 x 0 m
Pesha bruto e kutisë 0.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.00 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000