41.123.71 ROSE - Set për verë

Stoku
2.788


Informatat themelore

Kodi 41.123.71
Model ROSE
Përshkrimi Kompleti i verës përmban - një hapëse shishe, një kapak shishe dhe një unazë kundër derdhjes
Ngjyra Bezhë
Paketë 24/1
Pesha neto 0.40 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp
Barcodi 8605040080450

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 24 Copë
Përmasat e cartonit 0.27 x 0.37 x 0.38 m
Pesha bruto e kutisë 9.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 820551000000