40.043.10 ROSSI - Çadër me hapje automatike

Stoku
0
Mbërritja 2.500
27.07.24.


Informatat themelore

Kodi 40.043.10
Model ROSSI
Përshkrimi Çadër me 8 panele, bosht metalik (Ø 10 mm) dhe sipër, dorezë EVA, maja plastike
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 25/1
Pesha neto 0.33 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025678153

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.18 x 0.2 x 0.87 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme