57.058.10 RUDOLPH - Përparëse

Stoku
4.031
Mbërritja 10.000
01.07.22.


Informatat themelore

Kodi 57.058.10
Model RUDOLPH
Përshkrimi Përparëse, rrip rreth belit dhe rreth qafës
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.08 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sublimacion
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040026342

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.15 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 8.92 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 621143100000