57.041.41 SAFETY DUO - Jelek sigurie I dyanshëm

S M L XL XXL 3XL
Stoku 18 211 171 17 0 70
Mbërritja 40
07.08.24.
100
07.08.24.
400
07.08.24.
700
07.08.24.
600
07.08.24.
100
07.08.24.


Informatat themelore

Kodi 57.041.41-S
Model SAFETY DUO
Përshkrimi Jelek, jakë e lartë, prapa jelekut më të gjatë se përpara; fytyra e parë: fluoreshent, me shirita reflektues dhe dy xhepa me një zinxhir; fytyra e dytë: e qepur, me tuba reflektues dhe dy xhepa me një zinxhir
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 20/1
Pesha neto 0.52 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Performanca I papërshkueshëm nga ERA
Gjinia Unisex
Barcodi 8605025697277

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.34 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 11.48 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000