58.023.10 SAFETY GLOVES - Doreza mbrojtëse

S M L XL XXL 3XL
Stoku 1.194 239 2.350 0 0 0


Informatat themelore

Kodi 58.023.10-S
Model SAFETY GLOVES
Përshkrimi Doreza të thurura me një shtresë poliuretani në pëllëmbët dhe gishtat, raft elastike
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Black
Paketë 200/10/1
Pesha neto 0.02 kg
Materiali Poliester
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040013533

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.265 x 0.395 x 0.415 m
Pesha bruto e kutisë 4.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611610800000