14.165.10 SAMSON - Set laps kimik metal dhe roller

Stoku
1.188


Informatat themelore

Kodi 14.165.10
Model SAMSON
Ngjyra E zezë
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.17 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040050378

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.43 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 9.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960810920000

Produkte të ngjashme