SASHA - Çantë konferencash e biodegradueshme

Pasqyra e stokut

34.191.11

Thirrje për çmim

Stoku
3
Mbërritja 4.000 27.01.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.191.11
Model SASHA
Përshkrimi Çantë konferencash për dokumente me një ndarje dhe xhep të jashtëm me zinxhir
Brendi BRUNO
Ngjyra Dark gray
Paketë 100/5
Pesha neto 0.10 kg
Materiali Polipropilen
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema I reciklueshëm
Barcodi 8605025642666

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.49 x 0.48 x 0.77 m
Pesha bruto e kutisë 11.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.18 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000