41.078.70 SERRANO - Tabela për prerje dhe servim

Stoku
2.912


Informatat themelore

Kodi 41.078.70
Model SERRANO
Ngjyra Brown
Paketë 20/1
Pesha neto 0.42 kg
Materiali Dru
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040018156

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.245 x 0.34 x 0.305 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 441911000000

Produkte të ngjashme