Pamja 3D
Studio e Logos

Specifikimi

Pasqyra e stokut

55.047.22 SHARP LSL MEN - Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj

S
Stoku 52


Informatat themelore

Kodi 55.047.22-S
Model SHARP LSL MEN
Përshkrimi Këmishë me mëngë të gjata për meshkuj , shtatë butona në pjesën e përparme, tre butona në pranga, butona rezervë, të gjithë butona në ngjyrën e këmishës, hekurosje dhe mirëmbajtje e lehtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Blu e hapur
Paketë
Pesha neto 0.30 kg
Materiali Pambuk
Performanca Mirëmbajtje e lehtë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025682020

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.3 x 0.56 m
Pesha bruto e kutisë 7.40 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620520000000