57.047.11 SHIFT - Jakne pune me mëngë të lëvizshme

S
Stoku 11


Informatat themelore

Kodi 57.047.11-S
Model SHIFT
Përshkrimi Jakne, koncept me dy ngjyra, i papërshkueshëm nga uji (600 mm), i papërshkueshëm nga era, i palosshëm me stërvitje me zinxhir, mëngë të lëvizshme me zinxhirë, jakë të lartë me polare, dy xhepa gjoksi me ndarje për celular dhe stilolaps, dy xhepa përpara, dy xhepa të brendshëm, elastikë kaçurrela në mëngë dhe në fund, buzë reflektuese mbi gjoks, shpinë dhe mëngë, zinxhir i fshehur i brendshëm në anën e pasme për qasje të lehtë kur printoni
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra Gri e erret
Paketë 10/1
Pesha neto 1.08 kg
Materiali Poliester
Performanca I papërshkueshëm nga uji, I papërshkueshëm nga ERA
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Barcodi 8605040009598

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.405 x 0.38 x 0.55 m
Pesha bruto e kutisë 11.72 kg
Vëllimi I kutisë 0.08 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610230900000