37.825.12 SIDNEY - Mbushëse telefoni tavoline për 5 pajisje

Stoku
642


Informatat themelore

Kodi 37.825.12
Model SIDNEY
Përshkrimi Mbushës dhe mbajtës me 3 dalje USB, një dalje Type-C dhe karikues pa tel, në një kuti dhuratë
Ngjyra Gray
Paketë 20/1
Pesha neto 0.60 kg
Materiali Plastikë
lloji I produktit Dalja Type-c
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Sito shtyp, Tampon, Shtyp digjital
Barcodi 8605040026298

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.31 x 0.38 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 12.96 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440309000