34.413.10 SIENA - Notes formati A5

Stoku
855


Informatat themelore

Kodi 34.413.10
Model SIENA
Përshkrimi Fletore A5 me mbulesa fleksibël, skaje të rrumbullakosura, brez elastik dhe mbajtëse stilolapsi
Brendi PRO BOOK
Ngjyra Black
Paketë 20
Pesha neto 0.28 kg
Materiali Termo-sensitive eko lekurë
Pajisje shtesë Soft touch, Kopertina fleeksibile
Shtypi Gravim me laser, Sito shtyp, Shtyp digjital, Shtypje me foljie te nxehtë, Vulë e thatë
Tema Made in Europe
Formati A5
lloji I letrës Ivory
Barcodi 8605040027738

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.171 x 0.235 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 5.76 kg
Vëllimi I kutisë 0.01 m3
Vendi i origjinës Serbia
Kodi HS 482010300000

Produkte të ngjashme