57.050.10 SKIPPER - Jakne Softshell

S M L XL XXL 3XL
Stoku 576 1.952 3.124 2.855 1.134 349
Mbërritja 100
01.12.22.
100
15.10.22.
300
01.12.22.
800
15.10.22.
700
01.12.22.
1.500
15.10.22.
800
01.12.22.
1.600
15.10.22.
350
01.12.22.
600
15.10.22.
100
01.12.22.
100
15.10.22.


Informatat themelore

Kodi 57.050.10-S
Model SKIPPER
Përshkrimi Jakne Softshell , jakë e lartë, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep në gjoks
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 10/1
Pesha neto 0.55 kg
Materiali Softshell
Performanca I përshkueshëm nga avulli, Membrana TPU, I papërshkueshëm nga uji
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605040014165

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.17 x 0.57 m
Pesha bruto e kutisë 6.45 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000

Produkte të ngjashme