57.063.10 SKIPPER VEST - Jelek softshell

S M L XL XXL 3XL
Stoku 160 605 0 153 53 245
Mbërritja 100
20.09.24.
100
31.10.24.
500
20.09.24.
300
31.10.24.
800
20.09.24.
500
31.10.24.
800
20.09.24.
700
31.10.24.
500
20.09.24.
300
31.10.24.
100
20.09.24.
100
31.10.24.


Informatat themelore

Kodi 57.063.10-S
Model SKIPPER VEST
Përshkrimi Jelek softshell, jakë të lartë, dy xhepa para me zinxhir dhe një në gjoks
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.53 kg
Materiali Softshell
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Performanca I përshkueshëm nga avulli, Membrana TPU, I papërshkueshëm nga uji
Gjinia Unisex, Model binjak
Barcodi 8605040028995

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.41 x 0.17 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 5.64 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 620190000000