Promobox > Modele > Tekstil > Jakne > Jakne softshell > SKIPPER WOMEN

57.051.10 SKIPPER WOMEN - Jakne softshell për femra

S M L XL XXL
Stoku 361 298 544 167 80
Mbërritja 100
31.10.24.
100
31.10.24.
100
31.10.24.
60
31.10.24.


Informatat themelore

Kodi 57.051.10-S
Model SKIPPER WOMEN
Përshkrimi Jakne Softshell , jakë e lartë, dy xhepa para me zinxhir dhe një xhep në gjoks
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.43 kg
Materiali Softshell
Performanca I përshkueshëm nga avulli, Membrana TPU, I papërshkueshëm nga uji
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605040014400

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.385 x 0.18 x 0.545 m
Pesha bruto e kutisë 5.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610230900000