40.045.10 SMITH - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE DHE MBYLLJE MANUALE

Stoku
2.821
Mbërritja 3.000
05.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.045.10
Model SMITH
Përshkrimi Çadër me 8 panele, kornizë prej alumini dhe tekstil me fije qelqi, bosht metalik (Ø 11 mm), maja metalike, dorezë të lakuar të gomuar, qese vetë-pëlhure me rreshtim jo të endur
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.43 kg
Barcodi 8605025685571

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.3 x 0.4 x 0.36 m
Pesha bruto e kutisë 13.60 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme