34.250.10 SOHO - ÇANTË KONFERENCE

Stoku
87


Informatat themelore

Kodi 34.250.10
Model SOHO
Përshkrimi Çantë konferencash me rrip të rregullueshëm në shpatull, ndarje të mbushur për laptop 13', dy xhepa me zinxhir në pjesën e përparme dhe një xhep me zinxhir në anën e pasme
Brendi BRUNO
Ngjyra Black
Paketë 10/1
Pesha neto 0.42 kg
Kapaciteti 13"
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605025677972

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.33 x 0.26 x 0.44 m
Pesha bruto e kutisë 4.88 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420222900000

Produkte të ngjashme