37.689.10 SOURCE - Mbajtëse dhe mbushës wirelles për pajisje celulare për makina me magnet

Stoku
2.060


Informatat themelore

Kodi 37.689.10
Model SOURCE
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 60/1
Pesha neto 0.13 kg
Pajisje shtesë Magnet, Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo, Mbushje e shpejtë, Unazë magnetike
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040053119

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 60 Copë
Përmasat e cartonit 0.45 x 0.265 x 0.61 m
Pesha bruto e kutisë 9.00 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 392690979900

Produkte të ngjashme