Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > SPA 50

56.008.11 SPA 50 - PESHQIR PËR DUAR, 500 G/M2

Stoku
8


Informatat themelore

Kodi 56.008.11
Model SPA 50
Përshkrimi Peshqir, 500 g / m2, pjesa për brendim 8 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra Gri e erret
Paketë 20/10/1
Pesha neto 0.27 kg
Materiali Pambuk
Gram 500 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025643076

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.36 x 0.19 x 0.52 m
Pesha bruto e kutisë 6.15 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme