Promobox > Modele > Tekstil > Peshqir > SPA 70

56.009.11 SPA 70 - Peshqir dushi,, 500 g/m2

Stoku
460
Mbërritja 500
20.05.22.


Informatat themelore

Kodi 56.009.11
Model SPA 70
Përshkrimi Peshqir, 500 g / m2, pjesa për brendim 8 cm i gjerë dhe grep pambuku me ngjyrë peshqiri
Brendi EXPLODE
Ngjyra Dark gray
Paketë 20/5/1
Pesha neto 0.50 kg
Materiali Pambuk
Gram 500 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Barcodi 8605025643144

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.365 x 0.36 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 11.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 630260000000

Produkte të ngjashme