58.018.41 SPARK - JELEK SIGURIE

S M L XL XXL 3XL
Stoku 112 121 396 153 0 43
Mbërritja 150
19.04.24.
600
19.04.24.
700
19.04.24.
1.200
19.04.24.
800
19.04.24.
150
19.04.24.


Informatat themelore

Kodi 58.018.41-S
Model SPARK
Përshkrimi Jelek, fluoreshent, dy shirita reflektues përpara, dy mbrapa dhe një mbi supe, katër xhepa përpara, xhep celulari dhe stilolaps, futje plastike për kartën e identitetit, dado plastike për çelësat dhe dado kufjesh
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E verdhë neoni
Paketë 50/1
Pesha neto 0.18 kg
Materiali Poliester
Performanca Dukshmëri e lartë
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Unisex
Barcodi 8605040008713

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.28 x 0.42 x 0.41 m
Pesha bruto e kutisë 10.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 611030910000