37.695.10 SPEED - Mbajtëse dhe mbushës wirelles për pajisje celulare për makina me magnet

Stoku
2.805


Informatat themelore

Kodi 37.695.10
Model SPEED
Brendi PIXO
Ngjyra E zezë
Paketë 70/7/1
Pesha neto 0.15 kg
Pajisje shtesë Magnet, Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo, Mbushje e shpejtë
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040078273

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 70 Copë
Përmasat e cartonit 0.45 x 0.27 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 11.34 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000

Produkte të ngjashme