58.007.10 SPORTY KIDS - Pantallona të shkurtra sportive për fëmijë, 140 g/m2

04 06 08 10 12
Stoku 311 280 0 0 0
Mbërritja 102
20.10.22.
103
20.10.22.
708
20.10.22.
1.244
20.10.22.
1.834
20.10.22.


Informatat themelore

Kodi 58.007.10-04
Model SPORTY KIDS
Përshkrimi Pantallona të shkurtra për fëmijë, 140 g/m2, rrip me elasticitet dhe pantallona të shkurtra në ngjyrë të shkurtra, pëlhurë me funksion thithjeje dhe tharje të shpejtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/1
Pesha neto 0.08 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Gjinia Për fëmijë
Tema Fëmijët
Prerja Klasike
Barcodi 8605025689166

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.22 x 0.34 m
Pesha bruto e kutisë 4.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610343000000