58.003.10 SPORTY - Pantallona të shkurtra sportive për meshkuj, 140 g/m2

S M L XL XXL
Stoku 281 814 817 817 99
Mbërritja 500
15.12.24.
1.000
15.12.24.
1.000
15.12.24.
400
15.12.24.
1.000
15.12.24.


Informatat themelore

Kodi 58.003.10-S
Model SPORTY
Përshkrimi Pantallona të shkurtra për meshkuj, 140 g/m2, rrip me elasticitet dhe pantallona të shkurtra në ngjyrë të shkurtra, pëlhurë me funksion thithës dhe tharje të shpejtë
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë
Pesha neto 0.11 kg
Materiali Poliester
Gram 140 g/m2
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Back to school
Gjinia Për meshkuj
Prerja Klasike
Barcodi 8605025668932

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.25 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 6.38 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610343000000

Produkte të ngjashme