52.005.10 SPRING - Duks, dekolte e rrumbullakët, 280 g/m2

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 479 1.434 2.889 2.576 3.095 538 284
Mbërritja 500
03.10.24.
1.800
03.10.24.
4.000
03.10.24.
6.000
03.10.24.
6.000
03.10.24.
4.000
03.10.24.
1.000
15.08.24.
1.400
03.10.24.


Informatat themelore

Kodi 52.005.10-XS
Model SPRING
Përshkrimi Duks, 280 g/m2, mëngë elastike rreth qafës, në mëngë dhe në fund, jakë e përforcuar me shirit, qepje shtesë në jakë, mëngë, shpatulla dhe fund
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 25/5/1
Pesha neto 0.36 kg
Materiali Pambuk
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Unisex
Prerja Klasike
Barcodi 8605025673509

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 25 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.37 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 10.72 kg
Vëllimi I kutisë 0.09 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 611020910000

Produkte të ngjashme