STAND - Mbajtëse stilolapsi me mbushës telefoni dhe pajisje shtesë

Pasqyra e stokut

37.826.90

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 1.000 20.06.22.


Informatat themelore

Kodi 37.826.90
Model STAND
Përshkrimi Mbajtëse stilolaps plastike me aksesor për karikim pa tel të pajisjeve mobile, tharëse flokësh dhe dritë në një kuti dhuratë
Brendi PIXO
Ngjyra White
Paketë 45/1
Pesha neto 0.22 kg
Materiali Plastikë
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040058886

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 45 Copë
Përmasat e cartonit 0.32 x 0.29 x 0.46701 m
Pesha bruto e kutisë 10.32 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 847989970000