40.066.10 STANFORD - ÇADËR PALOSËSE ME HAPJE DHE MBYLLJE AUTOMATIKE

Stoku
1.097


Informatat themelore

Kodi 40.066.10
Model STANFORD
Përshkrimi Ombrellë me 8 panele, mekanizmi i hapjes është kombinim metali dhe tekstil me fije qelqi, shtyllë metalike e zezë (Ø 11 mm), skajet plastike, dorezë druri, mbulesë me astar në ngjyrën e çadrës, e papërshkueshme nga era
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 30/10/1
Pesha neto 0.41 kg
Materiali Mëndafshi i papërpunuar
lloji I produktit Hapje automatike, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040036006

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 30 Copë
Përmasat e cartonit 0.29 x 0.345 x 0.335 m
Pesha bruto e kutisë 12.74 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000

Produkte të ngjashme