STARK - RFID kuletë

Pasqyra e stokut

34.356.10

Thirrje për çmim

Stoku
0
Mbërritja 3.000 13.05.22.

Produkte të ngjashmeInformatat themelore

Kodi 34.356.10
Model STARK
Përshkrimi Kuletë me mbrojtje RFID dhe kuti kartele
Ngjyra Black
Paketë 200/40/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Eko lekurë, Alumin
Pajisje shtesë RFID mbrojtje
Shtypi Gravim me laser, Tampon
Barcodi 8605040019443

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.235 x 0.415 x 0.435 m
Pesha bruto e kutisë 15.28 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 420291800000