37.980.90 STOCK - Kuti plastike me adapterë dhe mbajtëse të telefonit

Stoku
0


Informatat themelore

Kodi 37.980.90
Model STOCK
Brendi PIXO
Ngjyra E bardhë
Paketë 200/100/1
Pesha neto 0.05 kg
Materiali Plastikë
lloji I produktit Dalja Type-c, Input micro USB, USB 2.0, Dalje, Input lightning, Output USB, Input Type-C, Output micro USB
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Shtyp digjital
Barcodi 8605040073599

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.22 x 0.395 m
Pesha bruto e kutisë 11.20 kg
Vëllimi I kutisë 0.03 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 853690950000