57.069.10 STORM - Jelek

S M L XL XXL
Stoku 45 163 24 23 111


Informatat themelore

Kodi 57.069.10-S
Model STORM
Përshkrimi Jelek me kapuç, i mbyllur me dy xhepa përpara dhe xhep gjoksi me zinxhir, zinxhir i brendshëm i fshehur në anën e pasme për qasje të lehtë gjatë printimit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.52 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Për meshkuj
Prerja Klasike
Barcodi 8605040094693

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.29 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 6.10 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme