57.073.10 STORM LADY - Jelek për femra

L
Stoku 25


Informatat themelore

Kodi 57.073.10-L
Model STORM LADY
Përshkrimi Jelek femrash me kapuç, i mbuluar me tegela me dy xhepa përpara dhe xhep me zinxhir në gjoks, zinxhir i brendshëm i fshehur në anën e pasme për qasje të lehtë gjatë printimit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.51 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Qepje
Gjinia Femra
Prerja I hollë
Barcodi 8605040085172

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.38 x 0.29 x 0.58 m
Pesha bruto e kutisë 5.90 kg
Vëllimi I kutisë 0.06 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme