14.150.10 STRAIGHT - Set laps kimik metal dhe roller në kuti dhurate

Stoku
0
Mbërritja 3.500
15.08.24.
3.000
22.06.24.


Informatat themelore

Kodi 14.150.10
Model STRAIGHT
Ngjyra E zezë
Paketë 50/25/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Metal
lloji I produktit Roller, Stilolaps
Pajisje shtesë Kuti për dhurata
Shtypi Gravim me laser
Barcodi 8605040027516

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.2 x 0.328 x 0.364 m
Pesha bruto e kutisë 7.18 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme