34.516.51 STUDY - Set për shkrim dhe vizatim, 7/1

Stoku
0
Mbërritja 5.000
10.08.24.


Informatat themelore

Kodi 34.516.51
Model STUDY
Ngjyra Kivi
Paketë 200/50/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Polipropilen
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Tema Back to school
Barcodi 8605040091401

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 200 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.365 x 0.5 m
Pesha bruto e kutisë 12.30 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 960850000000

Produkte të ngjashme