50.057.90 SUBLI KID - Maicë e destinuar për sublimim për fëmije

02 04 06 08 10 12
Stoku 436 453 758 39 1 546


Informatat themelore

Kodi 50.057.90-02
Model SUBLI KID
Përshkrimi Maicë për femijë, 160 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra White
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.06 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sublimacion
Gjinia Për fëmijë
Tema Fëmijët, Sublimim
Prerja Klasike
Barcodi 8605040023341

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.18 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 7.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme