50.056.90 SUBLI LADY - Maicë e destinuar për sublimim për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 119 319 567 258
Mbërritja 835
24.08.24.
837
24.08.24.
415
24.08.24.
415
24.08.24.
415
24.08.24.


Informatat themelore

Kodi 50.056.90-S
Model SUBLI LADY
Përshkrimi Maicë për femra, 160 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.10 kg
Barcodi 8605040023297

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.21 x 0.59 m
Pesha bruto e kutisë 11.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme