50.055.90 SUBLI - Maicë e destinuar për sublimim

S M L XL XXL 3XL
Stoku 0 0 0 0 477 3
Mbërritja 1.529
24.08.24.
2.658
24.08.24.
4.101
24.08.24.
4.551
24.08.24.
1.277
24.08.24.
617
24.08.24.


Informatat themelore

Kodi 50.055.90-S
Model SUBLI
Përshkrimi Maicë, 160 g / m2, e qepur anash, qepje të dyfishta në pjesën e poshtme, mëngë dhe fund, qepje shtesë përgjatë shpatullës, jakë e përforcuar me shirit
Brendi EXPLODE
Ngjyra E bardhë
Paketë 100/10/1
Pesha neto 0.14 kg
Materiali Poliester
Pajisje shtesë Etiketë lehtë e hjekshme
Kolekcija SUBLI
Shtypi Sublimacion
Gjinia Unisex, Model binjak
Tema Sublimim
Prerja Klasike
Barcodi 8605040023402

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 100 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.28 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 15.44 kg
Vëllimi I kutisë 0.07 m3
Vendi i origjinës
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme