40.063.10 SUPER MINI BLACK - ÇADËR E PALOSSHME, HAPJE MANUALE

Stoku
0
Mbërritja 10.000
20.10.24.


Informatat themelore

Kodi 40.063.10
Model SUPER MINI BLACK
Përshkrimi Ombrellë me 8 panele, dorezë plastike, mekanizëm hapjeje metalike, shtyllë metalike (Ø 9 mm) dhe majë, mbulesë në ngjyrën e ombrellës
Brendi CASTELLI
Ngjyra E zezë
Paketë 40/20
Pesha neto 0.23 kg
Materiali Poliester
lloji I produktit Hapje manuele, 8 panela
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer
Barcodi 8605040044049

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 40 Copë
Përmasat e cartonit 0.23 x 0.34 x 0.25 m
Pesha bruto e kutisë 9.54 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 660199200000