58.006.10 SURF - Pantallona të shkurtra noti për meshkuj

XS S
Stoku 21 61


Informatat themelore

Kodi 58.006.10-XS
Model SURF
Përshkrimi Pantallona të shkurtra noti për meshkuj, brez elastik dhe pantallona të shkurtra me pantallona të shkurtra, rrjetë të bardhë poliestër brenda, dy xhepa anësorë dhe xhep mbrapa, çarje anësore
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.11 kg
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Tema SUMMER
Barcodi 8605025682648

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.4 x 0.16 x 0.6 m
Pesha bruto e kutisë 7.14 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Bangladesh
Kodi HS 610343000000

Produkte të ngjashme