37.958.12 TECH PAD - Mouse pad dhe karikues wireless, 15W

Stoku
1.251


Informatat themelore

Kodi 37.958.12
Model TECH PAD
Brendi PIXO
Ngjyra Gri
Paketë 20/1
Pesha neto 0.36 kg
Kapaciteti 15 W
Materiali RPET
lloji I produktit Input Type-C
Pajisje shtesë Kuti për dhurata, Mbushje pa kabllo
Shtypi Sito shtyp
Tema Rpet
Barcodi 8605040034750

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 20 Copë
Përmasat e cartonit 0.285 x 0.29 x 0.46 m
Pesha bruto e kutisë 7.84 kg
Vëllimi I kutisë 0.04 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 850440909000