50.042.10 TEE LADY - Maicë sportive për femra

S M L XL XXL
Stoku 0 139 504 181 345


Informatat themelore

Kodi 50.042.10-S
Model TEE LADY
Përshkrimi Maicë sportive për femra, 100 g / m2, pak e beluar, e qepur anash, jakë e bërë nga materiali identik si trupi i bluzës, pëlhurë me funksion thithës dhe tharje të shpejtë, detaje reflektuese në anën e pasme
Brendi EXPLODE
Ngjyra E zezë
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.07 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Femra, Model binjak
Prerja I hollë
Barcodi 8605025697819

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.35 x 0.12 x 0.47 m
Pesha bruto e kutisë 4.19 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme