50.041.10 TEE - Maicë sportive

S M L XL XXL 3XL
Stoku 607 902 1.368 1.870 921 124
Mbërritja 300
15.09.22.
300
15.09.22.
300
15.09.22.
300
15.09.22.
300
15.09.22.


Informatat themelore

Kodi 50.041.10-S
Model TEE
Përshkrimi Maicë sportive , 100 g / m2, e qepur anash, jakë e bërë nga materiali identik si trupi i bluzës, pëlhurë me funksion thithës dhe tharje të shpejtë, detaje reflektuese në anën e pasme
Brendi EXPLODE
Ngjyra Black
Paketë 50/5/1
Pesha neto 0.09 kg
Materiali Poliester
Shtypi Sito shtyp, Shtyp me leter transfer, Sublimacion
Gjinia Unisex, Model binjak
Prerja Klasike
Barcodi 8605025697574

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 50 Copë
Përmasat e cartonit 0.37 x 0.12 x 0.51 m
Pesha bruto e kutisë 5.01 kg
Vëllimi I kutisë 0.02 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 610990200000

Produkte të ngjashme