57.068.10 TEN VEST - Bluzë pune

XS S M L XL XXL 3XL
Stoku 20 74 197 281 159 226 14
Mbërritja 130
02.11.24.
130
02.11.24.
60
02.11.24.


Informatat themelore

Kodi 57.068.10-XS
Model TEN VEST
Përshkrimi Jelek pune, jakë e lartë, mbrapa më e gjatë, pesë xhepa përpara, duke përfshirë xhepin e celularit dhe dy xhepa me zinxhir, një xhep brenda, zinxhir të brendshëm të fshehur në anën e pasme për qasje të lehtë gjatë printimit
Brendi TEKTON PRO
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 0.41 kg
Shtypi Sito shtyp, Qepje
Barcodi 8605040086322

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.39 x 0.215 x 0.575 m
Pesha bruto e kutisë 4.70 kg
Vëllimi I kutisë 0.05 m3
Vendi i origjinës Kina
Kodi HS 620190000000

Produkte të ngjashme