58.035.10 TIGER - Këpucët e punës me prerje të lartë S3 SRC

36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Stoku 5 10 14 19 15 23 26 21 24 13 10 3


Informatat themelore

Kodi 58.035.10-36
Model TIGER
Përshkrimi Pjesa e sipërme: Tekstili teknik PUTEKHYPERTEX i papërshkueshëm nga uji + zona e thembra e bërë me mikrofi bër të papërshkueshëm nga uji, jaka dhe gjuha në Rreshtim: AIRNET SPACER CORDURA Kapaku i shputës: i përbërë ITSAFE Pllaka e mesit: Pllakë TEKSTILE FLEX jo-metalike
Brendi BICAP
Ngjyra Black
Paketë 10/1
Pesha neto 1.17 kg
Standardi i këpucëve S3
Barcodi 8605040067161

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.49 x 0.35 x 0.68 m
Pesha bruto e kutisë 12.56 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 640291100000