58.035.10 TIGER - Këpucët e punës me prerje të lartë S3 SRC

37 38 39 44 47
Stoku 1 8 11 1 1


Informatat themelore

Kodi 58.035.10-37
Model TIGER
Përshkrimi Pjesa e sipërme: Tekstili teknik PUTEKHYPERTEX i papërshkueshëm nga uji + zona e thembra e bërë me mikrofi bër të papërshkueshëm nga uji, jaka dhe gjuha në Rreshtim: AIRNET SPACER CORDURA Kapaku i shputës: i përbërë ITSAFE Pllaka e mesit: Pllakë TEKSTILE FLEX jo-metalike
Brendi BICAP
Ngjyra E zezë
Paketë 10/1
Pesha neto 1.22 kg
lloji I produktit Kapak i përbërë i gishtave
Tema Made in Europe
Standardi i këpucëve S3
Standard EN ISO 20345, Certifikata CE
Barcodi 8605040067574

Informatat e printimit

Informacione logjistike

Copë për kuti 10 Copë
Përmasat e cartonit 0.49 x 0.35 x 0.68 m
Pesha bruto e kutisë 13.06 kg
Vëllimi I kutisë 0.12 m3
Vendi i origjinës Italia
Kodi HS 640291100000